Plánování a organizování svatby není nic snadného. Spousta nevěst si svatbu plánují samy, protože svatební agentury jsou velmi finančně nákladné, a kromě toho nevěsta chce mít většinou zcela pod kontrolou všechno, co se její svatby týká. Od čeho se odpíchnout, aby přípravy běžely jako po másle?

svatební oznámení

Jednou z prvních věcí je výběr místa a data konání svatby
Snad úplně první věcí, kterou nastávající manželé vyřizují, je výběr místa konání svatby, hostiny a samozřejmě datum a čas. Zde velmi záleží na tom, kde a kdy se chtějí lidé vzít. Většina svateb se koná na jaře a v létě, protože teplé slunečné počasí přímo vybízí k plánování svatby. V posledních letech je obrovský zájem o různé statky a mlýny, kde panuje nezaměnitelná a velmi romantická atmosféra. Jenže kvůli obrovskému zájmu o svatby na těchto místech je potřeba svatbu začít řešit v podstatě ihned po žádosti o ruku – pokud tedy nechcete obyčejnou svatbu na radnici.
Není dobré s rezervací místa a data otálet – mohlo by být pozdě.

Pokud už znáte termín a místo konání svatby, určitě začínáte přemýšlet nad rozpočtem a počtem svatebních hostů. Někdo touží po obrovské svatbě, někomu stačí menší svatba. V obou případech je ale vždy nutné dát všem vědět, že se svatba koná, a že na ni dotyčné zvete. Tradičně se k tomuto účelu používá svatební oznámení Goldpress. A ta nejhezčí najdete u nás.

elegantní oznámení

Není to klišé
Přípravou a výrobou svatebních oznámení se zabýváme již dlouho, a díky tomu máme přehled o tom, co v této oblasti zrovna mezi nevěstami frčí. Chceme zákazníkům nabídnout co nejvíce designů a provedení, takže u nás najdete skutečně obrovské množství oznámení a doplňkového sortimentu ve stejném designu. Můžeme vám vyrobit

– Vtipná oznámení
– Elegantní oznámení
– Moderní oznámení

A to v mnoha barevných kombinacích, s květinami, z papíru, v plastové variantě, zkrátka u nás si vyberete oznámení přesně pro vás. A aby všechno ladilo, můžete si u nás nechat vyrobit ve stejném designu i pozvánku ke stolu, jmenovky nebo třeba menu.