Na narozeninové oslavě – k narozeninám patří nejen pohoštění a vícepatrové dorty se svíčkami, ale i pestrá výzdoba. Umělé květiny můžete směle využít, protože nepodléhají povětrnostním vlivům a nevadí jim ani hrubší zacházení, pokud někdo z pozvaných hostů nedopatřením převrhne stůl a květiny povalí na zem.

Jako výzdoba v interiéru pro všední dny – umělé orchideje se hodí do některých výklenků a prostor, kde je nedostatek denního světla, a živým rostlinám by se tu nedařilo. Můžete však s nimi vyzdobit i svátečně prostřený stůl například na Velikonoce, anebo komodu v předsíni či konferenční stolek v obýváku.

umělá orchidej

Na zlaté svatbě – není-li možné zajistit dostatek živých květů, anebo oslava probíhá v místech, kde se živým květům příliš nedaří, můžete sáhnout po květinách umělých. Dnes se vyrábí moderními technologiemi a mnohdy je ani na první pohled nerozeznáte od těch živých. A zejména umělé orchideje vypadají tak nádherně, že je ocení i lidé v pokročilém věku na zlaté svatbě.

krásná umělá rostlina

Výzdoba dětských pokojů – zejména menší děti jsou nesmírně citlivé na vnímání barev a umělá orchidej jim může v jejich pokojíku nastínit příjemnější klima. Pochopitelně můžete děti vést k samostatnosti a schopnosti postarat se i o živé rostliny, ale těch kvetoucích nebývá v bytech tolik a převažují tu spíše zelené olistění a hnědé stonky.

Výzdoba kanceláří a společenských prostor – umělé květiny, a zvláště pak kvetoucí orchideje, mohou představovat zajímavé řešení výzdoby obytných prostor, kde se schází větší počty osob v rámci pracovní činnosti. Květiny vždy symbolizovaly přátelské mezilidské vztahy a v takovém prostředí se lépe řeší problematické a náročné úkoly při jednání uvnitř firmy, ale i v rámci schůzek s klienty. Jinými slovy, tam, kde jsou květiny, mají lidé vždy lepší pocit, a je v zásadě jednou, zda jsou umělé, květiny jsou totiž velmi dekorativní.