Nikdy nezapomenu na ty doby, kdy jsem měla svůj vlastní online shop. Víte, vždycky jsem chtěla něco dokázat. Ovšem jsem se do všeho pustila opravdu hodně rychle a taky po hlavě, takže to samozřejmě dopadlo tak, jak dopadnout nemělo. A to špatně. Opravdu jsem se bála toho, že přijdu úplně o všechno. Chtěla jsem být ve všem nejlepší a taky jsem chtěla být opravdu hodně úspěšná. Záviděla jsem totiž svému bratrovi, který byl opravdu hodně úspěšný. Prodával v automobilce. Občas taky prodává na svém e-shopu další věci, které byly pro auta anebo motorky. A můj bratr se totiž vyzná velmi dobře v autech, takže taky prodával různé věci na auta, protože to byla jeho záliba, ale taky práce.

Denně pracuji s online reklamou.

A jistě si dokážete představit, jak měl bratr krásný život. Ovšem ale taky za tím byla dřina, hodně práce a taky odvaha a štěstí. Já jsem bohužel takové vlastnosti vůbec neměla. A když jsem si otevřela vlastní e-shop s kosmetikou, kterou jsem vyráběla ručně a byla přírodní, tak se mi vůbec nedařilo. Neuměla jsem své výrobky prostě prodat.

Podnikání mě baví.

Neměla jsem žádné zákazníky, takže to znamenalo, že jsem neměla taky žádné peníze na provoz svého e-shopu a svého skladu. Neměla jsem ani z čeho dělat různé výrobky. Byla jsem z toho velmi nešťastná. A tak nakonec jsem skončila u psychologa. Byla jsem nešťastná a v šoku, že jsem selhala. Měla jsem si prvně přečíst PPC reklamu v Praze, protože tam by mě upozornili na všechno, co podnikání s sebou přináší. Taky bych neměla opomenout SEO studio vs. SEO agenturu, kde bych se dozvěděla další informace o podnikání a pracovní činnosti online. Byla jsem z toho velmi nešťastná a lituji, že jsem to neudělala dříve. Nyní jsem se už poučila ale i tak se dívám na stránky o PPC pražské reklamě s radostí a s oblibou čtu další informace a rady, jak podnikat. Třeba se do něčeho zase vrhnu. Ale už s rozmyslem.