Chcete bydlet ve svém?
Většina lidí by si přála vlastní nemovitost, a to rovnou rodinný dům Enerdomy.cz
. Jenže pro mnoho lidí stavba domu znamená nekonečné papírování a výběr firem, které dodají potřebné výrobky k jeho zhotovení. Stačí, když si vyberete dodavatele správně, a můžete mít dům na klíč. Zabýváme se výstavbou domů, a to zděných i dřevostaveb. Pro obě varianty máme k dispozici typové projekty, případně individuální projekty, které dodáváme upravené pro klienty jako stavby na klíč. Pokud chcete mít svůj dům bez starostí, je pro vás naše firma tou správnou volbou.

moderní bungalov

Dodáváme hotové domy – od základů po střechu. Stačí si vybrat projekt, mít k dispozici pozemek, a o všechno se postaráme my. Ano, i o podklady ke stavebnímu povolení a zastoupíme vás i ve stavebním řízení. Svůj vysněný dům budete mít opravdu bez starostí. Jak se můžete přesvědčit v referencích na našem webu, bude to kvalitní práce, kterou odvádíme v termínu.

Všichni klienti od nás získávají hotové domy, které jsou připraveny k nastěhování. Jediné co je třeba si zařídit, je kuchyňská linka. Kromě ní dodáváme kompletně obyvatelný dům, který má všechno, co je třeba k pohodlnému bydlení – vnější i vnitřní omítky, kompletně zařízenou koupelnu, okna, dveře, parapety, sítě, kompletní střechu – zkrátka se můžete nastěhovat ihned po montáži vámi vybrané linky.

kresba projektu

Proč se stresovat s hledáním jednotlivých řemeslníků, kteří stejně mají čas většinou až za několik měsíců, když můžete mít bez problémů a bez stresu svůj dům hotový za pár týdnů či měsíců? Mnohem lepší je nechat si dům postavit od firmy, která má nějaké jméno a zkušenosti. Mezi naše klienty patří mnoho lidí, kteří jsou velmi spokojeni s našimi službami. Prohlédněte si reference, ať víte, že do našich rukou můžete s klidem svěřit i stavbu vašeho domu. Zaručujeme vám, že budete velmi spokojeni.