Pořádání společenských akcí není vůbec snadné, protože je potřeba vymyslet kompletní program, aby se nikdo nenudil. Týká se to jak rodinných oslav narozenin nebo promocí, tak svatebních večírků a i firemních večírků. Na každé události je spousta lidé různých věkových kategorií, kteří se často vzájemně ani neznají. Ne všichni se snadno seznamují, a proto čekají, zda bude na akci nějaká zábava, díky které se prolomí ledy, a třeba se s někým seznámí.

karetní trik

Hraní deskových her už není aktuální, a často je na akci s více lidmi neproveditelné. Místo toho se hledají nové společenské hry, které potěší všechny, ale vymyslet nějakou originální hru také není jednoduché. Pokud hledáte opravdu jedinečnou zábavu, zkuste zvolit vystoupení kouzelníka. Zabývám se kouzelnickými vystoupeními po celé republice, a dokážu pobavit děti i dospělé. Pravidelně vystupuji na narozeninových oslavách, na svatbách, a zvou si mě i firmy na své večírky. Mám bohatou škálu programů pro dospělé i pro děti, a garantuji vám, že se obstarám o to, aby se bavili úplně všichni.

Na mém webu si můžete prohlédnout akce, na kterých jsem vystupovatl. Jednou z nich je SAZKA night in Las Vegas, což byl firemní večírek Sazky. Všichni se dobře bavili, protože jsem hostům předvedl mikromagii – menší kouzla pro každý stolek zvlášť. Všichni se skvěle bavili, a zčásti to byla i má zásluha, což mě neskutečně těší.

kouzelnické pomůcky

Program mám pokaždé jiný
Aby se bavili i lidé, kteří mě na své akce zvou pravidelně, musím vymýšlet nové programy. Kouzlím pro celé publikum a poté se věnuji například prováděním menších kouzel pro menší skupiny lidí, případně vyrábím balónkový zvířátka pro děti. Kouzla a magie přitahují lidi odnepaměti, proto jde o stále velmi oblíbenou zábavu na všechny druhy akcí. Pobavím i vás, zarezervujte si mé vstoupení včas, protože termíny jsou rychle zabrané.