Když můj přítel slavil narozeniny, tak jsem pro svého přítele chtěla k narozeninám něco originálního. Vždycky jsem si říkala, že já jsem pokaždé měla takové dobré nápady, že jsem obdarovávala lidi opravdu skvělým dárkem, ze kterého měli vždycky velkou radost. Nedělala jsem to schválně, a aby mě ostatní chválili, ale dělala jsem to z toho důvodu, že mě to vždycky hodně bavilo. Nedávala jsem takové divné dárky nebo drahé dárky, ale většinou jsem dávala takové velice originální anebo hodně vtipné dárky, že se všichni smáli. A mě tohle opravdu hodně bavilo.

Kdo by pivu odolal?

Proto jsem si řekla, že když přítel slaví třicáté narozeniny, že mu dám půllitr s nápisem. A půllitr s nápisem najdete například na webové stránce sklenenyshop.cz, kde najdete například pískované půllitry, kde si můžete nechat udělat taky nápis. Já jsem tam dala nápis pro milovaného přítele k třicátým narozeninám. Myslím si, že přítel tento půllitr taky určitě využije. Sice přítel není samozřejmě žádný alkoholik, ale pivo si dopřeje. A to možná tak obden anebo párkrát do týdne. Nikdy jich nevypije denně víc jak dvě. Takže podle mého názoru půllitr s nápisem bude opravdu pro muže vhodný, pokud mají rádi pivo.

Pivo mají pánové rádi.

Ale i pokud nemají rádi pivo, tak taky jistě uvítají půllitry s nápisem a můžou v něm pít opravdu jiný nápoj než jenom pivo. I když ale ruku na srdce. Já osobně neznám žádného může, který by neměl rád pivo nebo aby si občas nedal pivo někde s přáteli. A dokonce i můj děda, který pivo moc nepil, tak taky vlastní dva půllitry s nápisem, které dostal k narozeninám a kterých si taky hodně váží. Mnoho mužů má rádo pivo, tak taky ocení originální dárek ve formě půllitr s nápisem. A jaký dárek byste dali vy milovanému příteli? Napadl by vás půllitr s nápisem? Věřte, že tohle bude vždycky originální a taky praktický dárek, kterým jistě nikoho neurazíte. Mě se tento nápad moc líbil a děkuji taky kamarádce, která mě na tento tip navedla.