Nikdo nemládne
Nejspíš by asi každý chtěl být mladší než ve skutečnosti je, ale bohužel to není možné. Čas je neúprosný a všichni stárneme. Spolu se stárnutím nás čeká spousta změn na našem těle, se kterými se musíme vypořádat. Nejde totiž jen o problémy těla, ale s nimi jdou ruku v ruce i problémy s psychickou. Klasickým případem jsou problémy s prostatou, kterými trpí většina mužů po dosažení středního až staršího věku.

pilulky v krabičce

Prostata má vliv na erekci
Aby fungovala erekce a vy měli opravdu kvalitní sexuální život, je potřeba mít v pořádku i prostatu. Kdo by taky měl chuť na sex, když má problémy s prostatou? Bohužel řada mužů se stydí jít s těmito potížemi k lékaři, protože je to pro ně velmi intimní záležitost, kterou nechtějí rozebírat s lékařem. Jejich problémy se potom nadále zhoršují, a ocitají se tak v situaci, ze které jen těžko nalézají cestu ven. Zvětšená prostata způsobuje časté močení, tím i zhoršení kvality spánku a samozřejmě psychické problémy. Připojit se mohou problémy ve vztahu.

Zhoršená prostata může být příznakem závažného onemocnění, takže v případě těchto problémů je lékařská prohlídka rozhodně na místě. I ženy chodí k lékaři se svým pohlavním ústrojím, holt musíte i vy muži. Lékař vás vyšetří a určí příčinu potíží. Pokud jde jen o klasický projev vyššího věku, případně problémy způsobené hormony, je to ta lepší varianta, která se dá snadno vyřešit, a to dokonce přírodní cestou.

pánský rozkrok

Byliny na prostatu se používají již celá staletí. Arginin spolu s kotvičníkem a malou peruánskou působí nejen na prostatu, ale i na erekci. Najdete je například v Prostatmaxu, který je zcela přírodní a veganský doplněk stravy. Jeho skvělou výhodou je, že jej koupíte bez potřeby lékařského předpisu. Pokud vám lékař sdělí, že se léčbě vaší prostaty můžete věnovat sami, rozhodně vyzkoušejte právě přírodní cestu.