Nejradši byste se zavřela někam do tmavé místnosti, kde byste přečkala tento týden ženské zranitelnosti, kde by byla sprcha a jen vám tam nosili dorty a kafíčka? Bez žádné práce, bez žádných zbytečných dotazů a tak dále? Tam byste se cítila pohodlně, než řešit to, po kolikáté si už zase budete muset jít měnit tampón v práci, po kolikáté budete muset do drogerie pro vložky, které vám zase došly a ta situace se silným krvácením vás stále neopouští a konec je v nedohlednu?

zena

Hlavně se zkuste co nejméně stresovat a co nejvíce odpočívat. Proto bychom vám rádi představili objekt nebo produkt, který vám tyto situace pomůže lépe zvládnout a lépe vychytat. Budete se v něm cítit naprosto pohodlně, především komfortně, vaše kůže na nejintimnějších místech bude dýchat, nebude zapařená. Jedná se o produkt české výroby, což už samo o sobě je velice sympatické, pokud také patříte k někomu, kdo rád podporuje lokální tvůrce a kdo si svoje útraty za věci už pořádně rozmýšlí, aby nezahlcoval svět samými zbytečnostmi.

kalhotky

Přemýšlela jste někdy nad tím, zda se hygienické potřeby jednorázového druhu, které použijete, kdy a jak se rozloží? Nechceme vám mazat med kolem pusy, ale bude to trvat několik tisíc let, jestli se to vůbec podaří. Tento odpad jen tak nezmizí. Proto je tu objev pro ženy, které se rády cítí pohodlně a které zároveň udělají nejenom něco pro sebe, ale i pro životní prostředí.

Pohodlné, elegantní, vysoce savé, podívejte se na menstruační kalhotky a recenze od českého výrobce MyFemini, které vás nadchnou. Spousta žen je s nimi spokojeno, jak se můžete dočíst a kupují další a další. Už jste si napsala dopis Ježíškovi? Teď už máte co do něj napsat a Ježíšek bude vědět, co by vám udělalo největší radost. Navíc při odběru více jak dvou kusů kalhotek vás čeká příjemná sleva ve výši až třiceti procent.