Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem od své babičky a také od své tety zdědila opravdu malované krásné talířky. Ono je to na jednu stranu opravdu pěkné a také skvělé, že mi to daly, když to pro ně má velikou citovou hodnotu. Jenomže já patřím k těm lidem, kterým se tohle vůbec nelíbí. Tedy ne, že by to bylo přímo škaredé, ale mně se to nikam doma nehodí. A navíc s přítelem zrovna doma renovujeme interiér a chceme taky opravit exteriér, takže se nám vůbec nehodí takovéto malované zastaralé retro věci. Měla jsem toho opravdu hodně. Ale na jednu stranu mi to zase bylo líto vyhodit.

Designové točité schody.

Přece to nebudu vyhazovat, když oni mi to dali, že to pro ně má velikou citovou hodnotu. Ani se mě neptali, jestli by se mi to líbí. Jednoduše mi to dali. Oni mi asi věřili, že se mi to zalíbí a že si to někde vystavím. Tak jsem to raději schovala do krabice a uschovala do sklepa a budu doufat, že někdy potkám někoho, komu se to bude líbit a ocení to. A potom, abych stále nemyslela na ty nevkusné talířky, tak mi přítel navrhnul, abychom už konečně opravili naše schodiště. Já jsem celý život vždycky chtěla mít s točité schodiště. Protože točité schodiště se mi opravdu moc líbí a řekla jsem si, že když by tohle dopadlo, že by to bylo úžasné.

Schody jsou praktické.

Můj přítel také řekl, že když se mi líbí točité schodiště, takže si ho můžeme dát. A potom ale přišlo na řadu to, že jsem se nemohli dohodnout na tom, jaký materiál točitých schodů Kmkdesign.cz si dáme. Mně by se moc líbilo skleněné točité schodiště, ale příteli se to vůbec nelíbilo, takže podle mého názoru nám bude trvat opravdu hodně dlouho, než se s přítelem dohodneme, jaké točité schodiště si dáme. Pokud i vy uvažujete o novém schodišti, podívejte se na webové stránky kmdesign.cz, kde je opravdu plno informací o tom, jak na designové točité schodiště. Také si dejte hodně záležet na tom, aby vám točité schody pěkně ladilo se zbytkem interiéru nebo také exteriéru. Záleží také na vašem vkusu a názoru.