Možná vám bude připadat troufalé, bavit se v dnešní době o tom, jak utratit peníze, když mnozí šetří každou korunu, ale většina lidí má nějaké peníze uspořené a řeší, jak je investovat, když jejich hodnota http://ografologii.blogspot.com/2009/05/psychologie-hodnot.html díky inflaci stále klesá. Nejde o to, peníze utratit, ale investovat je do věcí, kde nebudou ztrácet svou hodnotu. Můžete zkoušet investovat do akcií, bitcoinů či na burze, ale pokud chcete mít jistotu, že vaše peníze neztratíte, investujte do nemovitostí. Investice do nemovitosti jsou jednoznačně investicí, kde nemůžete prodělat. A dokonce se nemusíte zaměřovat na nemovitosti v České republice, kde je trh momentálně pěkně našponovaný, ale můžete se poohlídnout po jiných státech v EU, kde je řada nemovitostí na prodej a není to až tak složité papírování.

chorvatsko

Prodej nemovitosti v Chorvatsku probíhá podobně jako tuzemský prodej nemovitosti, není čeho se bát. Výhodou nemovitosti v Chorvatsku je jistě fakt, že je to Čechy jedna z nejnavštěvovanějších destinací a pokud budete svou nemovitost pronajímat, jistě se budou turisté z Čech rádi ubytovávat u člověka, se kterým se domluví česky. Máte svou firmu a podnikáte online?

moře

Co může být příjemnějšího než odjet na celé léto k moři a podnikat ze své nemovitosti v Chorvatsku. A to ani nemluvíme o tom, že i v zimě má Chorvatsko co nabídnout. Příroda je tam nádherná ve všech ročních obdobích, tak proč ji nezažít na vlastní oči. Mít našetřené peníze a dívat se, jak ztrácejí na hodnotě, to je velmi smutný pohled, který jistě nechcete zažít. Investujte proto s rozumem, a to do nemovitostí. Jejich ceny už možná neporostou, ale rozhodně nikdy neklesnou. Není důvod se s investicemi omezovat jen na Českou republiku, jednou jsme členy Evropské unie, tak proč nevyužít jejich výhod i při koupi nemovitosti. Nemovitost můžete pronajímat, ale můžete ji celoročně využívat ke vlastnímu pobytu v přímořském státě.