Máte rádi recesi a jste tvořivý typ, který s radostí chystá zajímavá překvapení pro své blízké? Můžete pro ně uspořádat vodácké putování a zvolit pro tyto účely řeku, která je splavná po celý rok, a jejíž okolí rozhodně patří mezi nejkrásnější scenérie v celé Evropě. Někteří z vás již možná tuší, že máme na mysli horní tok Vltavy.

trička s potiskem

Vltava má regulovaný průtok a nemůžete šlápnout vedle, pokud se k jejímu splutí odhodláte i v období sucha, kdy je na jiných řekách průtokový podstav, pouze byste měli být pozorní a vnímat, že je tu opravdu mnoho vodáků v měsíci červenci a v první polovině srpna. Konec srpna již bývá volnější a vhodný ke splutí je také červen, kdy ještě nezačaly letní prázdniny.

trička bez potisku

Bavlněná trička jako vodácká recese

Že mají vodáci na sobě oděv mnohdy velmi komický, není nic neobvyklého, vodáci mívají dobrý smysl pro humor a považují svou dovolenou mnohdy za dokonalý „odvaz“. Tím bývají i různé potisky na tričkách, které přísluší lidem v rámci jedné skupiny, a tím je odlišují od ostatních. Všichni si pak na hladině řeky nebo ve vodáckých kempech přijdou na své, pokud si mohou číst a obdivovat nápisy na tričkách, ovšem ne v prostoduchém stylu milovníků piva, rumu a krásných žen. Pozornost upoutají zejména originální texty, které se vztahují přímo k jednotlivým osobám.

Například budete mít na zádech přezdívku a pod ní nápis: „Jmenuji i se Jakub, a kdo mě na mé jmeniny požádá, abych mu uvařil kávu, je mým hostem“. I takováto docela drobná recese může sblížit mnoho lidí v kempech, jednak musí zjistit, kdy má svátek Jakub, a pokud se k němu 25. července někdo přihlásí, může z toho vzniknout i kamarádství na celý život.

Nepodceňujte sílu bavlněných triček bez potisku https://www.armytrika.cz/ostatni/bez-potisku/, můžete s nimi zažít mnohá dobrodružství, jen musíte najít trochu odvahy to zkusit a být více otevřenými k obyčejnému lidskému přátelství.