Kolikrát jsem si říkala, že musím příteli říct, aby si udělal už konečně pořádek ve sklepě a na půdě. Vždycky když jsem šla na půdu pro sezónní oblečení anebo další věci, tak jsem se tam málem ztratila. Přítel měl na půdě opravdu takový bordel a všude takové krámy, že se tam nedalo vůbec hnout. Někdy jsem si říkala, že se tam přítel snad utopí anebo se v tom ztratí. A mohu vám klidně potvrdit, že kdyby tam šlo nějaké malé dítě, tak snad ani nenajde cestu ven. A byl tam snad stoletý nábytek uskladněný, protože prý se může někdy hodit. Opravdu nechápu, jak se může stoletý nábytek hodit, který je poškozený a prolezlý červy. Vám by se tohle líbilo?

Plast je velmi odolný.

Tak jsem přítel řekla, aby si alespoň pořídil plastovou bednu s víkem. Plastová bedna s víkem může být vhodná na ty věci, které jsou malé a můžou se tam zavřít, aniž by se jim něco stalo. Takže jsem si řekla, že by bylo ideální, kdyby přítel s tím už něco dělal. Protože já opravdu s tím bordelem už nevím, co mám dělat. A to samé je ve sklepě, kde všude se mu válí různé šroubky anebo vrtačky či kladiva. Myslím si, že kdyby si přijel pořídil plastovou bednu s víkem, tak tam klidně můžu dát své hřebíky nebo vrtačky. Nebo vy si to nemyslíte? A znáte vůbec výhody plastových beden s víkem? Já sama mám takové dvě praktické krabice s víkem.

Plastové bedny jsou multifunkční.

A mám tyto krabice to, že si do zmíněných plastových krabic s víkem dávám spodní prádlo a taky svoje ponožky. A pokud v tom chcete třeba uskladňovat taky boty, tak hlavně musí být suché a čisté. Suché hlavně kvůli tomu, že kdybyste měli vlhké boty v plastovém bedně s víkem, tak by vám ty boty klidně mohly jednoduše zplesnivět. A tak jsme si řekla, že příteli nakonec ty plastové bedny s víkem pořídím sama, protože když jsme mu o nich řekla, tak jen pokrčil rameny a bylo hotovo. Asi s emu do toho vůbec nechtělo, tak jsme mu pomohla.