Znáte firmu Hro Tech? Jedná se o firmu Hro technology, která je akciová společnost a je opravdu perfektní. Jsou na našem trhu už opravdu hodně dlouho a myslím si, že firma Hro tech je jedna z těch kvalitnějších firem, že tady na našem trhu mohou být. Taky si vzpomínám na ty časy, kdy můj otec řekl, že tam chce pracovat. Protože můj otec stále pracoval ve skladu s potravinami a řekl, že už o to z práce nebaví, že by chtěl taky dělat něco jiného. Otec stále přemýšlel, co by asi tak mohl dělat, protože už ho to nebavilo. A chtěl dělat nějakou práci, která je taková mužnější, kterou spíše dělají muži a ne ženy.

Firma dbá na kvalitu.

Protože když to tak vezmete, tak skladníci můžou dělat opravdu i ženy. Zatímco ve firmě Hro tech můžou samozřejmě taky, ale je to fyzicky náročné. A podle mého názoru by ve firmě, která je fyzicky náročná, by měli pracovat hlavně muži, protože je to taková mužská práce a chce to mít velkou sílu. Například já sice sílu mám, ale nedokážu si představit, že bych zvedala těžká břemena anebo pracovala se strojit a navíc mám taky špatný zrak, takže si myslím, že by mě do firmy Hro tech vůbec se vzali to půjde špatnému zraku. Abych pravdu řekla, tak z práce se stroji je ve firmě Hro tech je velice důležitá.

Ve firmě jsou milí lidé.

Takže to chce mít opravdu skvělý zrak, aby se všechna práce dělala opravdu s citem a taky s pílí. A taky musíte mít sílu. Taky firma Hro tech je velice vstřícná a pečuje o své zákazníky a taky samozřejmě dbá na to, aby se všichni měli dobře. Protože v dnešním světě je to všechno takové, že někdo ani nedbá na to, by se zákazníci měli dobře. Ve firmě Hro tech tohle nehrozí. Navíc má taky skvěle recenze, takže se nemusíte bát nějakých negativ. Takže jsem opravdu ráda, že si můj otec vybral opravdu kvalitní a poctivou firmu HRO TECHNOLOGY, kde se můžete na jejich webu hro-tech.cz dočíst plno informací.