Samozřejmě, že to jde. Jen musíte najít ten správný prostor. V panelákovém bytě se takového cíle dosahuje poměrně těžko, ale když bydlíte v domku, ať už na kraji města nebo na vesnici, je takové řešení velmi snadné. Mít dům se zahradou je přeci sen každé rodiny. Vám už se pravděpodobně splnil, nebo v blízké době splní, jinak byste tu nebyli. Všechno je už naprojektováno podle vašich představ, ale přesto máte stále pocit, že něco podstatného chybí. Zahrada je rozlehlá, upravená, ale přesto ten otevřený prostor nepůsobí jako místo, kde by mohly vesele pobíhat a hrát si vaše děti. My víme, co vám chybí! Potřebujete totiž dětské hřiště na zahradu, které bude tou finální třešničkou na dortu k bydlení vašich snů. Malý nebo větší koutek dětské zábavy, který rodičům zaručí i chvilku volného času.

dřevěné hřiště pod stromy

Pojďte se podívat, jaké varianty vám můžeme nabídnout:

  • Přály by si vaše děti hřiště se skluzavkou nebo raději bez?
  • A v jaké barvě?
  • Houpačku jednu nebo raději dvě?
  • A jak se dostanou nahoru? Klasický žebřík? Nakloněná rovina? Lezecká stěna? Nebo třeba všechno najednou?
  • Jak by měl vypadat zahradní domek?
  • A co třeba provazový žebřík? Nebo basketbalový koš?

Cokoliv si vaše děti vymyslí, to u nás najdete! Máme nabídku pro milovníky domečků a skrýší, ale i pro malé opičáky, co chvíli neposedí.

dětské hřiště na písku

Máme pro vás nabídku dřevěných dětských hřišť v mnoha různých variantách. Jednotlivé prvky si tak můžete nakombinovat podle vlastních představ, tedy spíš podle představ vašich dětí. Dbáme na bezpečnost našich produktů, proto jsou všechny materiály pečlivě vybírány a opatřeny certifikátem bezpečnosti pro dětská hřiště.

Zkrátka vyberete, objednáte a postavíte. Všechny díly k vybranému produktu vám přijdou společně s návodem a věříme, že si s dětmi užijete spoustu zábavy už při samotné stavbě. A vaše děti pak stráví mnoho šťastných hodin hraním si na čerstvém vzduchu v bezpečí vaší zahrady.