Patříte do skupiny lidí, kteří chtějí, aby jejich auto vydala dobře? Mnoho lidí má auto jen na přejíždění z bodu A do bodu B, ale najde se i poměrně rozsáhlá skupina lidí, kteří v garáži ukrývají skutečné skvosty – raritní auta, veterány, nebo luxusní vozidla důlních značek. Tato auta na ulici nepotkáte většinou každý den, protože majitelé o ně s láskou pečují. S kdo má rád svoje auto, určitě chce aby vypadalo dobře jako celek. A právě proto majitelé aut dbají i na kola.

elektron kolo

Kola dostávají zabrat
Nejčastěji lidé mají na autech plechové disky, které dostávají v provozu pěkně zabrat. Velké množství obrubníků a úzké cesty mohou způsobit jejich poškození. Velmi častým problémem jsou povrchové oděrky, ke kterým na autě přijdete klidně i při parkování. Každé poškození na autě dokáže naštvat, protože opravy nejsou levné. Pokud se budete chtít pustit do renovace plechových disků, svěřte ji do našich rukou. S koly to umíme a opravíme plechová kola, hliníková a zvládneme i elektrony.

Provádíme

  • Renovace
  • Pískování
  • Lakování
  • Rovnání
  • Leštění
  • Balotinování

kolo u auta

Vaše kola u nás budou v dobrých rukách, protože máme všechno vybavení a šikovné ruce. Díky tomu budou vaše kola zase jako nová. Umíme je opravit i vytunit. Nezáleží na tom, jak moc jsou vaše kola poškozená. Pokud to jenom trochu půjde, rádi vám je opravíme. Kola jsou základem auta, a jsou velice důležitá. Nejde jen o vzhled, ale i jejich bezchybnou funkčnost. Pokud jste najeli na obrubník ve vysoké rychlosti a kolo prasklo, zkusíme ho zachránit. Jsou samozřejmě případy, kdy renovace už kvůli rozsáhlému poškození není možná, ale vždy se snažíme, abychom renovaci zvládli. Vaše kola budou opět jako nová, a my vám práce neceníme a výslednou cenu vám sdělíme předem. Jezděte bezpečně a mějte svoje auto v takovém stavu, v jakém jej chcete mít, u nás to nebude problém.