Pamatuji si, jak moje sestra stále brečela kvůli tomu, že nemohla mít děti. A skoro dva roky se snažila se svým přítelem mít dítě, ale vůbec se jim to nedařilo. Proto jsem jim řekla, k navštíví nějakého lékaře, který může taky pomoct. A dozví se taky různé informace o tom, proč jim nejde mít dítě. Jsou už různé způsoby, proč to tak nejde a taky se hlavně u lékaře zjistí ten pravý důvod, proč sestra nemůže normálně otěhotnět. Dokonce jsem slyšela, že příroda to mám zařízené tak, že když se někteří dva lidé k sobě chromozomálně nehodí, tak jim prostě dítě udělat spolu nejde. A máte to za sci-fi? Mně se to taky tak zdálo jako sci-fi.
 
Sestra už čeká druhé dítě.
 
A začátku mi to tak přišlo a nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Potom jsem sedla k počítači a zjistila jsem si nějaké informace o tom, jestli je to pravda. A světe div se, pravda to byla. Opravdu mi přišlo hodně zvláštní, že příroda to tak má zařízené, že když se dva lidé k sobě vůbec nehodí, tak aby jim nešlo udělat dítě. Tady jde vidět, že příroda je mocná čarodějka. A je to docela zajímavé, ale taky takové zvláštní, tedy alespoň pro mě. Protože jsem si řekla, že příroda je mocná a že sama ví, co je pro člověka důležité a co není. Nicméně moje sestra se nenechala odradit. A šla na lékařské vyšetření. Oba dva byli zdraví.
 
I děti mají svůj svět.
 

Takže si myslím, že za to mohla příroda? Vůbec si nechci nic domýšlet, ale raději jsem to sestře ani neřekla. Naštěstí ale stal se zázrak a sestra do půl roku otěhotněla. A to se stejným přítelem, jakého měla. Myslím si, že asi měli oba nějaké špatné období, kdy jim prostě otěhotnět nešlo. Ale sestra mi řekla, že děti jsou smyslem jejího života, a to je opravdu chvályhodné. Jsem moc ráda, že se sestře nakonec podařilo otěhotnět. Nakonec všechno opravdu dobře dopadlo a sestra má krásnou, a hlavně zdravou dceru. Víte, když jsme viděla to milé dítě, tak jsem taky zatoužila po dítěti. Jsou úžasné!