Pokud bydlíte ve velkém domě, tak asi potřebujete anebo už máte schodiště. Já si pamatuji, když jsme s přítelem stavěli náš dům. Koupili jsme si docela levně pozemek, protože nám ho prodal můj strejda. Byli jsme s přítelem rádi, že ušetříme alespoň nějaké peníze. Protože všichni víme, že v dnešní době je všechno zdražené, takže jsme byli rádi za každou ušetřenou korunu. Abych pravdu řekla, jak jsme ušetřili asi sto tisíc korun, a to je pro mě opravdu hodně. Byla jsem ráda, protože jsem tyto peníze, mohla investovat třeba například do interiéru anebo do nové omítky. Chtěla jsem, aby náš nový dům byl perfektní. Chtěla jsem, aby měl dvě poschodí a taky že měl. Díky příteli jsme si mohli pořídit dvě poschodí, přesně tak jak jsem si přála. Taky jsme chtěli mít pěkné designové schodiště, jenomže se nám žádné nelíbilo, které už bylo hotové.

Schodiště jsme měli na míru.

Tak jsem si s přítelem řekli, že uděláme schodiště na zakázku. Když jsme měli schodiště ve výrobě, byli jsme překvapení a taky jsme nevěděli, že to bude tak rychle. Počítali jsme s tím, že schodiště ve výrobě bude tak asi půl roku. Jenomže schodiště výrobě nám už bylo vyrobeno asi po dvou měsících. Byli jsme opravdu šťastní. Takže nejenom, že jsme ušetřili peníze, ale taky hodně času.

Schody jsou různé.

Čas je taky pro nás velmi důležitý, protože mám me náročné práce a já mám dokonce k mé hlavní práci taky ještě brigádu. Takže jsem byla ráda, že schodiště ve výrobě bylo opravdu rychle doma, takže se mohlo pokračovat ve stavbě dál. Už se těším až příští rok budeme bydlet v celkově hotovém domě s velkou zahradou, přesně takovou, jakou jsme si s přítelem oba dva vysnili. Navíc nám taky do domu přišla levná okna, protože je přítel koupil v akci. Myslím si, že se nám nás dům povedl, i když to tedy dlouho trvá, ale zase nemáme peníze, abych jsme si zaplatili nějakou lepší firmu. Stejně schody ve výrobě fa-havlicek.cz nám nikam neutečou.